با سرد شدن هوا باید فکر یک استایل خوب برای روزهای سرد سال باشیم. یکی از اصلی ترین اجزای یک استایل خوب نیم بوت ها هستند که وجودشان در کمد همه لازم است، ولی بستگی به نوع پوشش و مکانی که بیشتر به آن رفت و آمد دارید باید نوع خاصی از این نیم بوت ها را انتخاب کنید. ما در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا امسال مناسب ترین نیم بوت را برای خودتان انتخاب کنید.

 

اگر بیشتر از کوه و پیاده روی به مهمانی میروید باید نیم بوتی بخرید که در وهله اول ظاهری زیبا داشته باشد. نیم بوت های پاشنه دار ساده ای که هم برای مهمانی های پاییزی با دامن کوتاه و پیراهن قابل پوشیدن است و هم اگر پاشنه ای راحت  دارند برای قرارهای دوستانه یا خرید مناسب هستند؛ بهترین انتخاب برای شماست.

ولی اگر اهل پیاده روی هستید و آخر هفته ها رو بیشتر در طبیعت سپری میکنید. باید بوت های سنگین و مقاوم در برابر آب رو انتخاب کنید و فاکتور زیبایی رو کنار بگذارید البته پوشیدن این نیم بوت ها با شلوار کتون استایلی منحصر به فرد است و اخیرا بیشتر مورد استقبال قرار گرفته.

اگر دوست دارید همگام با دنیای مد پیش برید وتابع اون انتخاب کنید باید نیم بوت های چرمی با سر گرد که در اطراف ساق دو تکه کش دارند بپوشید.

اگر هم به روز بودن کفشتون خیلی براتون اهمیت نداره و شیفته ی ظاهر نیم بوت های جیر با کفی ابری شده اید، چه ایرادی داره؟ امسال هم همان سبک را انتخاب کنید و نیم بوت گرم و راحت بگیرید. شبیه اسکیمو ها بشید!!

شاید همیشه سرباز هایی را دیده باشید که از داشتن بوت های بد ترکیب و سنگینشون گله کنن ولی حتی این بوت ها هم وارد دنیای مد شدن و کلی طرفدار دارن!! و البته برند های مشهوری طرح بوت هارو تقلید کردند و قیمت های بالایی براشون گذاشتن.