در اصول درست لباس پوشیدن همیشه بعد از تاکید روی اهمیت ست کردن کمربند و کفش ها این نکته را می بینیم : ” هیچ وقت از ۲ جین در استایلتان استفاده نکنید”. ولی همان طور که می دانید قوانین برای این اند که شسکته شوند. پس استایلیست های خیابانی راهی پیدا کرده اند که شما بتوانید ۲ جین را همزمان در استایلتان به کار ببرید و همچنان ظاهری مدرن داشته باشید. برای این کار کافیست .چند نکته‌ی ساده را که ما در تگموند برای شما در این مطلب نوشته‌ایم رعایت کنید

۱- رنگ اصلی

همیشه با اینکه کتان جنسی روشن تر دارد ولی با جین اشتباه گرفته می شود. پس پیراهن های کتان مهمترین و بهترین گزینه برای پوشیدن با جین های تیره یا سفید هستند چرا که هیچوقت تمایز بین آن ها به سادگی قابل تشخیص نیست.

۲-جین خام

ژاکت جین دیگر فقط برای شرورهای توی فیلم ها نیست. آن را به صورت خام (جنسی که در تصویر می بینید) به همراه یک کراوات با رنگ ست شده مثل سبز به تن کنید و استایلتان را فوق العاده نگاه دارید.

۳- چرم با افتخار

سعی کنید جین های راسته و معمولی را با چرم جیر ست کنید. در تابستان ها پاچه ی شلوار جین را بالا زده و کفش بدون جوراب به پا کنید. فوق العاده است، نه؟

۴-جنس های تیره تر

پوشیدن کتان های دکمه دار روشن ریسک این را دارد که شما را شبیه دبیرستانی ها بکند. اگر آن را با یک جین تیره ست کنید استایلی فوق العاده تشکیل می دهند.

۵-خاکستری هم مهم است

یکی از ترند های قرن هفدهم که در حال بازگشت است البسه ی سفید شده به وسیله ی اسید و مواد شیمیایی است. ست کردن این لباس ها با یک جین کمی تیره تر هم ترکیبی زیبا تشکیل می دهد.