به خاطر محدودیتی که برای پوشش دانشجوها وجود دارد اغلب آن ها در چیدن استایل خود برای دانشگاه موفق عمل نمی‌کنند. اینکه چه آیتم هایی را خریداری کنید که در حالی که آن‌ها را می‌پسندید برای محیط دانشگاه هم مناسب باشد در نوع خودش سوال سخت و پیچیده‌ای است. ما در این مطلب سعی کرده‌ایم انتخاب استایل دانشجویی پسرانه را برای شما راحت‌تر کنیم همچنین قبلا مطلبی در مورد استایل دانشجویی دخترانه نیز آماده کرده‌ایم که احتمالا خواندن آن برای شما خالی از لطف نخواهد بود. پس در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

 

استایل کژوال

 جین ها:

شلوارهای جین میتونن بهترین گزینه برای اون دسته از پسرهایی باشند که خیلی دلشون نمیخواد توی محیط دانشگاه رسمی و اتو کشیده باشند، درسته این روزها شلوار های جین مدل های خیلی متنوع و زیادی دارند و از اون شکل سنتی قبلی که داشتن فاصله گرفتن ولی برای محیط دانشگاه پیشنهاد میشه که از مدل های ساده تر استفاده کنید.

پیراهن مردانه:

نه اشتباه نکنید برای این ست نیاز به پیراهن مردانه ی خیلی شیک و رسمی نیست، یک پیراهن کژوال مردانه (ترجیحا با رنگ خنثی) برای این ست ترکیب فوق العاده ای ایجاد میکنه.

پلیور:

یک پلیور بافت نسبتا نازک با یقه ی هفت میتونه گزینه ی خیلی خوبی برای استایل دانشگاهی پسرها باشه، چون هم میتونید در روزهای سرد اونو روی پیراهن مردانه بپوشید و وقتایی که هوا یه مقدار گرم شد میتونید خیلی راحت پلیور رو در بیارید و بذارید کنار، البته من پیشنهاد میکنم گره زدن آستین های پلیور دور گردنتونم امتحان کنیم، استایل جذاب و متفاوتی بهتون میده.

کفش:

کفش های کالج خیلی خوب میتونن آدم رو یاد حال و هوای پاییز بندازن، پیشنهاد ما هم برای این ست کفش های کالج هستن که خیلی ظاهر مناسب و زیبایی رو ایجاد میکنن.

البته برای روزهایی که بارندگی باشه میشه کفش های نیم بوت رو جایگزین کفش های کالج کرد.

کیف:

خیلی از پسرها عادت ندارند کیف به دست بگیرند، ولی خب از اونجایی که برای رفتن به دانشگاه یک سری وسیله لازم هست که با خودمون ببریم، برای این ست کیف دستی یا کیف شانه ای پیشنهاد میشه .

اکسسوری:

استفاده از اکسسوری ها فقط مختص خانوم ها نیست، آقایون هم میتونن بسته به شرایط مکانی از اکسسوری استفاده کنند، به طور کلی برای استایل دانشگاهی باید از اکسسوری های ساده استفاده کرد، برای این ست هم یک ساعت کلاسیک بند چرمی میتونه ظاهر شیک و مردونه ی شما رو کامل تر کنه.

تناسب در اجزای ست:

خب تا اینجا تمام اجزای ست کامل شدند اما چون داریم به سمت فصل های سرد سال میریم، یه نکته راجع به تناسب اجزای چرمی ست هاتون اینه که، به طور کلی اگر کمربند، کفش، کیف و بند ساعتتون از یک رنگ و جنس باشند باعث ایجاد ترکیب شکیل تری میشن، ولی اگر براتون ممکن نبود میتونین این آیتم هارو توی ستتون جوری انتخاب کنید که رنگهاشون به هم نزدیک باشه