هرگز زمانی بهتر از الان برای خرید گوشی هوشمند وجود نداشته است، در اینجا در سال ۲۰۱۹، و دوستان شما در T3 به طور خستگی ناپذیری برای جمع آوری لیستی از کرم محصول تلاش کرده اند. اگر امروز به دنبال بهترین گوشی های موجود در بازار هستید، در جای مناسبی هستید، زیرا این راهنما مملو از بهترین گوشی های هوشمند موجود است.

از Samsung Galaxy S10 Plus خیره‌کننده و Apple iPhone XS Max فوق‌العاده نرم، تا OnePlus 7 Pro فوق‌العاده سریع، تا عظمت عکاسی Huawei P30 Pro یا لذت تماشای فیلم توسط Sony Xperia 1، اینها واقعاً هستند. بهترین تلفن های همراه موجود در بازار امروز هستند.

پس بنشینید، استراحت کنید، و اجازه دهید شما را از میان رقبای خود عبور دهیم…

کپشن نمونه

هر گوشی باکیفیتی که ارزش توجه شما را داشته باشد را می‌توانید در بهترین راهنمای تلفن ۲۰۱۹ ما پیدا کنید – ما همه جنبه‌های هر گوشی را از کیفیت صفحه‌نمایش گرفته تا عمر باتری، از مشخصات داخلی گرفته تا کیفیت دوربین آزمایش کرده‌ایم. به این ترتیب می‌توانیم توصیه‌های بسیار واضحی در مورد نقاط قوت هر تلفن و اینکه آن‌ها برای چه کسانی شرکای کامل هستند، ارائه دهیم.

از آنجایی که تلفن‌ها ابزارهای بسیار مهمی در زندگی روزمره ما هستند، ما نیز با هر گوشی در لیست بهترین گوشی‌های خود زمان زیادی را صرف کرده‌ایم، بنابراین می‌توانیم دقیقاً به شما اطلاع دهیم که مثلاً Google Pixel 3a، Xiaomi Mi 9  یا تلفن‌های هوشمند Huawei Mate 20 Pro مانند زندگی روزانه طولانی‌تر است.

ما فقط بهترین گوشی‌ها را در این فهرست قرار می‌دهیم، بنابراین مطمئن باشید که در حال خواندن جدیدترین دستگاه‌های پیشرفته هستید. ما همه تلفن‌ها را نیز به ترتیب اولویت فهرست کرده‌ایم، بنابراین هیچ سردرگمی وجود ندارد – اولین تلفن بهترین تلفنی است که می‌توانید در سال ۲۰۱۹ تهیه کنید.

دسته بندی شده در: