خرید آنلاین همیشه مشکلاتی داشته که باعث شده خیلی از افراد هرگز سمتش نروند و سوالاتی چون (اگر سایزم نباشه؟اگر جنسش خوب نباشه؟ اگر روی تن خوب به نظر نیاد؟ اگر رنگش اونی که میخواستم نباشه؟ )حالا تگ‌موند برای حل این مشکل  راهی دارد

اگر هرکدوم از مشکلات زیر رو داشتین با همکاران ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن پیگیر سفارشتان شوند.

۱. مناسب نبودن سایز:

تگ موند برای اطمینان خاطر شما از مناسب بودن سایز، برای هر محصول جدولی را آماده کرده است که می توانید با توجه به آن، با خیال راحت سایز مناسب خود را سفارش دهید اما در صورتی که سایز محصولی که دریافت کرده اید مناسب نمی باشد، لطفا مراتب را، در سریعترین زمان (حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از سفارش) به واحد پشتیبانی تگ موند اطلاع دهید تا هماهنگی های لازم برای ارسال سایز مطلوب شما صورت گیرد.  در صورتی که سایز مناسب شما موجود نبود، کارشناسان تگ موند طبق انتخاب شما، اقدام به بازگشت محصول یا ابطال سفارشتان می نمایند. لطفا برای بررسی سایز توجه داشته باشید که عدم استفاده از کالا، کامل بودن ملحقات ارسالی در بسته ی سفارش، جدا نشدن تگ محصول، نداشتن بوی عطر یا بدن و سالم ماندن آن شروط اساسی برای تعویض کالاست. کارشناسان تگ موند پس از بررسی صحت این موارد، در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به ارسال محصول مناسب شما، اقدام می نمایند.

نکته مهم: تگ موند موظف است که سفارش کاربران محترم را ”فقط یکبار” به صورت رایگان تعویض نماید. بدیهی است در صورت درخواست مجدد تعویض و یا مرجوع نمودن کالا، هزینه های تعویض و بازگشت کالا به عهده کاربران محترم می باشد که از طریق کارشناسان تگ موند به ایشان اعلام خواهد شد.
ضمنا در بررسی درخواست مجدد تعویض، درصورتیکه قیمت کالا بیشتر از حالت اولیه شده باشد، تعویض سایز با قیمت روز کالا محاسبه خواهد شد.

۲. وجود ایراد در کالای خریداری شده

مشتریان محترم در صورت وجود هرگونه ایراد در کالای خریداری شده باید حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت مراتب را به کارشناسان تگ موند اطلاع دهند.
در این شرایط در صورت عدم موجودی سفارش مورد نظر، طبق درخواست شما، کالا می تواند با کالای دیگری جایگزین شده و یا مبلغ آن به حسابتان واریز گردد.
لازم به ذکر است جهت تعویض کالا،کامل بودن بسته خریداری شده، جدا نشدن تگ محصول و رسید خرید ضروری است.
متاسفانه رسیدگی به درخواست هایی که پس از ۲۴ ساعت از زمان دریافت سفارش ارجاع شوند، به هیچ وجه، میسر نخواهد بود.
نکته مهم: در صورتی که ساکن سایر شهرها به غیر از تهران هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. ولی هزینه پست پیشتاز با ارائه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست و طبق قوانین و دستورالعمل‌های شرکت، پس از تایید خدمات پس از فروش به حساب مشتری واریز می‌شود.

۳. مغایرت سفارش دریافتی با سفارش ثبت شده

همکاران ما در قسمت تولید محتوا، تلاش می کنند تا اطلاعات و تصاویر موجود در سایت از نظر اصالت، رنگ، جنس و … دقیقا مشابه محصول اصلی باشد. به همین دلیل اگر محصولی که دریافت می کنید با اطلاعات مندرج در سایت یکسان نبود، شما میتوانید از حق استرداد کالا استفاده نمایید.
لازم به ذکر است که در چنین شرایطی باید حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت از زمان سفارش، با تیم خدمات پس از فروش تگ موند تماس گرفته و مراتب را اطلاع دهید.
لطفا توجه داشته باشید که جهت عودت، کالا باید در شرایط اولیه باشد.

۴. انصراف از خرید کالا:

در صورتی که قبل از دریافت کالا از خرید خود منصرف شدید، لطفا جهت لغو آن با واحد پشتیبانی تماس گرفته تا همکاران ما نسبت به لغو سفارش شما اقدامات لازم را انجام دهند.

۵. آسیب های ناشی از حمل و نقل:

لطفا در هنگام دریافت سفارش، ابتدا سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت هرگونه آسیب از دریافت آن خودداری فرمایید و در اسرع وقت مراتب را با بخش پشتیبانی تگ موند در میان بگذارید.
نکته مهم: در صورت انصراف از خرید یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان تگ موند، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا بر عهده مشتری خواهد بود.

 

در صورتی که به هر دلیل مایل به تعویض کالا با محصولی دیگر نیستید میتوانید محصول را مرجوع و مبلغ خود را پس بگیرید.

اگر درخواست تعویض و یا مرجوع کالا را دارید، ابتدا با بخش خدمات پس از فروش تگ موند ۰۲۱-۷۵۱۴۲۰۰۰تماس بگیرید.
از ارسال کالا بدون هماهنگی جدا خودداری فرمایید.
لطفا توجه داشته باشید که برچسب زدن، نوشتن توضیحات و یا مخدوش کردن جعبه ی اصلی کالا ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
کالای مرجوعی خود را حتما در جعبه ی پست قرار داده و ارسال نمایید، در غیر این صورت، هرگونه آسیب و یا تغییر شکل احتمالی در کالا، مسئولیتی را متوجه تگ موند نمی کند و ضمانت کالا از بین خواهد رفت.
حتما فاکتور کالا را با محصول خود ارسال نمایید.
برای ساکنین تهران، حداکثر تا ۳ روز کاری پس ازثبت درخواست تعویض یا عودت محصول، پیک تگ موند جهت دریافت محصول به شما مراجعه می نماید.
در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا در صورت عدم استفاده از پست پیشتاز به عهده مشتری است و تگ موند تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. ولی هزینه پست پیشتاز با ارائه فاکتور و قبض شرکت پست پس از تایید خدمات پس از فروش به حساب مشتری واریز می‌شود.
نکته مهم: لطفا توجه داشته باشید که هزینه ی بازگشت کالا فقط در صورتی به حساب مشتری واریز می شود که قبض شرکت پست، همراه با محصول ارسالی برای شرکت ارسال شود و عدم ارسال آن، هیچ مسئولیتی را متوجه تگ موند نمی کند.

روند رسیدگی به درخواست مشتری پس از دریافت کالا توسط تگ موند:

کارشناسان خدمات پس از فروش تگ موند پس از دریافت محصول، آن را بررسی می کنند. در صورتی که از طرف مشتری ایرادی اعلام شده باشد و یا مشتری صرفا درخواست تعویض و یا عودت محصول را داشته باشد، پس از تایید محصول، توسط کارشناسان تگ موند این امر میسر است.
نکته مهم: پروسه تعویض محصول حدود ۲ روز کاری از زمان دریافت محصول به طول می انجامد. لازم به ذکر است که در زمان حراج ممکن است این بازه تا ۱ هفته طول بکشد. (در مورد محصولاتی که زمان ارسال آنها متفاوت است، این پروسه به میزان زمان ارسال به طول خواهد انجامید.)
نکته مهم: اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض، حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و تگ موند در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی ندارد و در صورت درخواست مشتری، فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا مطابق فاکتور مشتری را می‌پذیرد. پس از تایید محصول توسط کارشناسان تگ موند، واریز هزینه ۲ روز کاری به طول خواهد انجامید.

بخاطر داشته باشیدکالاهای موجود در تگ موند به ۴ دسته تقسیم می شوند:

۱.کالای قابل تعویض و عودت:

اکثر کالاهای موجود در تگ موند تا ۷ روز ضمانت تعویض و یا عودت دارند. لطفاتوجه داشته باشید که عدم استفاده از کالا، کامل بودن ملحقات ارسالی در بسته ی سفارش، جدا نشدن تگ محصول، نداشتن بوی عطر یا بدن و سالم ماندن آن شروط اساسی برای تعویض و یا مرجوع کالاست.

۲. کالای قابل تعویض و عودت ۲۴ ساعته:

این کالاها به دلیل ماهیت، به مدت ۲۴ ساعت پس از دریافت محصول توسط کاربر، قابلیت تعویض و یا عودت دارند. بدیهی است عدم استفاده از کالا، کامل بودن ملحقات ارسالی در بسته ی سفارش، جدا نشدن تگ محصول، نداشتن بوی عطر یا بدن و سالم ماندن آن شروط اساسی برای تعویض و یا مرجوع کالاست.

۳. کالای قابل تعویض ۲۴ ساعته:

این کالاها به مدت ۲۴ ساعت پس از دریافت محصول توسط کاربر فقط قابلیت تعویض با مدل های مشابه را دارند (لطفا توجه داشته باشید که در این شرایط، کارشناسان تگ موند در مورد امکان تعویض محصول با محصولات دیگر شما را راهنمایی می کنند.) بدیهی است که شرط تعویض این است که کالا در شرایط اولیه باشد، تگ محصول جدا نشده باشد و از کالا استفاده نشده باشد.

۴. کالای غیر قابل تعویض و عودت:

این کالاها بنابر قوانین تگ موند و یا تجارت الکترونیک، امکان تعویض و یا عودت ندارند. ماهیت بهداشتی برخی از کالاها، حساسیت برخی کالاها نسبت به پرو و تست در منزل، باعث می شود که این کالاها غیر قابل بازگشت باشند.

دسته بندی شده در: