• لباس زیر مناسب انتخاب کنید

این برای اولین بار است که لباس زیر مهم شده است. خرید یک لباس زیر مناسب در دنیای مد خیلی ناچیز شمرده می شود و یکی از چیزهایی است که ما دست کم می گیریم اما طرفداران دنیای مد به اهمیت آن واقفند.

لباس زیرهای شل و ول، به راحتی می توانند یک ظاهر بی نظیر و فوق العاده را خراب کنند. بنابراین لباس زیرهای مناسبی را انتخاب کنید.

  • بدنت را صاف و کشیده کن

غافلگیر شدید؟‌ استایل خوب در بدن شما معجزه می کند.

زنان هنگام پوشیدن کفش های پاشنه دار بهترین حالت در بدن را دارند. کاری که باید انجام دهید، سینه خود را بلند کنید، شکم خود را بکشید و چانه خود را پایین بیاورید. این حالت باعث می شود که شما لاغر و قدبلند دیده شوید.

با تقسیم شانه های خود و بلند شدن قفسه سینه، به طور خودکار یک کمر بزرگ و کوچکتر را ایجاد می کنید. سپس شکم خود را بکشید تا بتوانید از ستون فقراتتان حمایت کافی داشته باشید.

  • کفش پاشنه بلند بپوشید.

کمی غیر طبیعی است که در طول روز وقتی راه می روید، صدای تق تق شنیده شود، ولی در دنیای مد کاملا کفش پاشنه بلند مناسب است و باعث می شوند شما بهتر دیده شوید.

اول از همه، پاشنه ها خوب بدن شما را بلندتر می کند و به همین دلیل باعث می شوند شما باریک تر دیده شوید.

  • کمربند ببندید

اگر شما کمی چربی دارید حتما از کمربند استفاده کنید. چربی باعث می شود شکم شما بزرگ و گرد دیده شود. فقط توجه داشته باشید که از کمربندهای باریک استفاده کنید، چون کمر شما را باریک تر نشان می دهند ولی کمربندهای پهن شما را دو تکه نشان می دهند و همین باعث می شود شما کوتاه تر به نظر برسید.

  • لباس سیاه بپوشید

همه از فرمول جادویی لباس سیاه آگاهی دارید. ترفندی قدیمی برای لاغر نشان دادن افراد.

شما همیشه باید چند دست لباس سیاه در کمد لباسهایتان داشته باشید. همچنین شما می توانید از رنگهای تیره مشابه هم استفاده کنید.

  • جین های فاق بلند.

حتما در لیست لباس های خود شلوار جین فاق بلند را داشته باشید و شما را باریک، قد بلند و لاغر نشان می دهد.  فقط به این نکته دقت کنید که باید این شلوارها را درست ست کنید تا تاثیر خود را بگذارد.

  • لباس های طرح دار

به این نکته توجه کنید که لباس هایی با خط و طرح های افقی شما چاق و پهن نشان می دهند و به هیچ عنوان از این لباسها استفاده نکنید. اما در مقابل لباس هایی با طرح های عمودی فوق العاده هستند. لباس های راه راه عمودی شما را باریک تر و بلند تر نشان می دهد. لباس های راه راه عمودی و طرح های مشابه می توانند فوق العاده باشند.

 

دسته بندی شده در: